Monthly Archives: Grudzień 2011

Wesołych Świąt :)

Z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia chciał bym naszemu małemu gronu czytelników, złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wesołych, spokojnych, w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia. Oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku, który podobno ma być końcem świata. My wam napiszemy czy to koniec świata czy nie :)

 

 

P.S. Nie doprowadźmy ziemi do czegoś takiego:

Ziemia, zniszczona. ekologia

Ekolodzy za 500 zł zablokowali inwestycję za 100 mln euro

„Dziennik Polski”: Niedokończony wieżowiec przy rondzie Mogilskim, nazywany „szkieletorem” od ponad 30 lat straszy swym wyglądem i taka sytuacja może jeszcze trwać kolejne lata.

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił wczoraj decyzję o warunkach zabudowy dla dokończenia obiektu wraz z jego nadbudową o dwie kondygnacje – do 102,5 m i dobudową sześciu mniejszych budynków. Sąd uznał, że wydana przez Urząd Miasta „wuzetka” jest wadliwa. Taki wyrok może oznaczać, że inwestor wycofa się z przedsięwzięcia. Na razie zastanawia się, co dalej robić. Może jeszcze odwołać się do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Oddziaływania nieantagonistyczne


 

 

   SYMBIOZA – jest to taki rodzaj wzajemnych zależności pomiędzy organizmami różnych gatunków, z     których oba organizmy mają korzyści. Specjalnym rodzajem symbiozy jest mutualizm czyli taka               symbioza mutualistyczna, w której dwa gatunki są ze sobą nierozerwalnie powiązane i nie mogą w             oderwaniu od siebie prawidłowo funkcjonować.

stat4u